YAZAR
Gabrielle Lord
DOSYA BOYUTU
1,60 MB
YAYIN TARIHI
2015
DIL
Türkçe
ISBN
9786051425603

Bir Komplo 365 Ocak kitabı indirmek ister misin? Doğru yoldasın! Komplo 365 Ocak kitabını web sitemizde mobilityweekbg.com adresinde bulabilirsiniz. Bu kitap Gabrielle Lord tarafından yazılmıştır.


Yılbaşı gecesi Cal, sendeleyerek yürüyen hasta bir adam tarafından takip ediliyor. Adamın Cal'a ölümcül bir uyarısı var… Babanı öldürdüler. Seni de öldürecekler. Önümüzdeki 365 gün hayatta kalmalısın! Başına konulan ödülle kendini sürekli saklanmak zorunda olduğu bir hayatın içinde bulan 15 yaşındaki kaçak, yapayalnız. Kanunun ve acımasız adamların da peşinde olduğu Cal, bir şekilde babasının esrarengiz ölümünün ardındaki gerçeği ve tarihi değiştiren gizemi ortaya çıkarmalı. Kime danışabilir, kime güvenebilir, ne zamandan beri tüm dünya ölmesini istiyor? Zaman azalıyor. Her an son anı olabilir. Callum Ormond tehlikede. Yalnızca 365 günü var.Geri sayım başladı . . . 12 kitap. 12 ay.(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 200Baskı Yılı: 2015Dili: TürkçeYayınevi: Artemis Yayınları 


Seni de öldürecekler. Önümüzdeki 365 gün hayatta kalmalısın! Başına konulan ödülle kendini sürekli saklamak zorunda olduğu bir hayatın içinde bulan 15 yaşındaki kaçak yapayalnız.